Skip to content

S čím se na nás můžete obrátit?

Remízek vytváří audiovizuální obsah všeho druhu, na míru každému projektu a účelu, s ohledem na rozpočet a možnosti svých partnerů. Pro představu uvádíme nejtypičtější formáty, ale obraťte se na nás s libovolným nápadem nebo představou a společně vymyslíme, jak nejefektivněji pomoci vaší myšlence na svět.

Spoty

Propagační spot, medajlonek, vysvětlující video – to vše lze do spotu zahrnout. Fantazii se meze nekladou a my se rádi chopíme i náročných kreativních výzev.

Reference: Zachraňme železniční most pod Vyšehradem!, První (pro)romská konference, Když se řekne Neziskovka!

Kampaně

Remízek umí víc, než jen audiovizuální tvorbu. Můžeme vám pomoci s celou kampaní, tedy zajistit vizuální identitu, marketingový / matteringový plán, strategii pro sociální sítě a další aspekty; jinými slovy komplexně podchytit, aby vaše úsilí mělo patřičný efekt.

Reference: Týden bez odpadu, Stomie nás nezastaví, je to jen detail

Dokumentární filmy

Od několikaminutových až po celovečerní, dokument je silná stránka Remízku, protože hned několik jeho členů pochází z katedry dokumentární tvorby na FAMU. Pokud máte silné téma a sháníte někoho, kdo ho pro vás zfilmuje, můžete se na nás spolehnout: k tématům přistupujeme citlivě a výrobu zajistíme od A do Z, od námětu až po distribuci.

Reference: Mezi odpady, A2 – klimatická spravedlnost

Aftermovies

nebo též eventová videa. Ať už jde o festival, alegorický průvod nebo večírek, z vaší akce může vzniknout kratičký film.

Reference: Sametové posvícení, Celiakie, Slavnostní vyhlášení ekoškol

Reportáže

Zabýváte se něčím, co by mělo mít větší mediální pokrytí? Můžete si pozvat Remízek – zvládneme se zorientovat v probíhající kauze či události, vyzpovídat patřičné lidi a v krátkém čase reportáž odevzdat, případně publikovat skrze naše sociální sítě.

Reference: Tvoříme město pro život, Status umělce, Evakuace krymských Tatarů, Zachraň Javor

Záznamy

Potřebujete zaznamenat konferenci, happening či přednášku? S touto činností máme mnoho zkušeností, nabízíme záznam na jednu i více kamer.

Reference: Gábor Maté v Praze, Nerůstová konference 2022, První (pro)romská konference