Skip to content

S čím se na nás můžete obrátit?

Remízek vytváří audiovizuální obsah všeho druhu, na míru každému projektu a účelu, s ohledem na rozpočet a možnosti svých partnerů. Pro představu uvádíme nejtypičtější formáty, ale obraťte se na nás s libovolným nápadem nebo představou a společně vymyslíme, jak nejefektivněji pomoci vaší myšlence na svět.

Spoty

Propagační spot, medajlonek, vysvětlující video – to vše lze do spotu zahrnout. Fantazii se meze nekladou a my se rádi chopíme i náročných kreativních výzev.

Reference: Zachraňme železniční most pod Vyšehradem!, První (pro)romská konference, Tvoříme město pro život, Když se řekne Neziskovka!

Dokumentární filmy

Od několikaminutových až po celovečerní, dokument je silná stránka Remízku, protože hned několik jeho členů pochází z katedry dokumentární tvorby na FAMU. Pokud máte silné téma a sháníte někoho, kdo ho pro vás zfilmuje, můžete se na nás spolehnout: k tématům přistupujeme citlivě a výrobu zajistíme od A do Z, od námětu až po distribuci.

Reference: Mezi odpady, A2 – klimatická spravedlnost

Reportáže

Zabýváte se něčím, co by mělo mít větší mediální pokrytí? Můžete si pozvat Remízek – zvládneme se zorientovat v probíhající kauze či události, vyzpovídat patřičné lidi a v krátkém čase reportáž odevzdat, případně publikovat skrze naše sociální sítě.

Reference: Status umělce, Evakuace krymských Tatarů, Zachraň Javor

Kampaně

Remízek umí víc, než jen audiovizuální tvorbu. Můžeme vám pomoci s celou kampaní, tedy zajistit vizuální identitu, marketingový / matteringový plán, strategii pro sociální sítě a další aspekty; jinými slovy komplexně podchytit, aby vaše úsilí mělo patřičný efekt.

Reference: Týden bez odpadu, Stomie nás nezastaví, je to jen detail

Aftermovies

nebo též eventová videa. Ať už jde o festival, alegorický průvod nebo večírek, z vaší akce může vzniknout kratičký film.

Reference: Sametové posvícení, Celiakie, Slavnostní vyhlášení ekoškol

Záznamy

Potřebujete zaznamenat konferenci, happening či přednášku? S touto činností máme mnoho zkušeností, nabízíme záznam na jednu i více kamer.

Reference: Gábor Maté v Praze, Nerůstová konference 2022, První (pro)romská konference